Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gościmiec

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

2 800 000 zł321,60 m² 8 706,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:20 051 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży rezydencji położonej w malowniczej wsi z 1724 roku o nazwie Gościmiec położonej w dolinie Noteci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Gralewo

Gralewo(Gościmiec + 19 km)

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną w miejscowości Gralewo/gmina Santok. - cena: 175 000,00 zł - Powierzchnia działki: 15000 m2 - Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Górki Noteckie(Gościmiec + 11 km)

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek po sklepie + działka W górkach noteckich Na sprzedaż budynek po sklepie postawiony na działce przy ul. Kolejowej 16a w Górkach Noteckich w gminie Zwierzyn - ok. 22 km. od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Janczewo

Janczewo(Gościmiec + 21 km)

179 000 zł1 500 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne położone działki pod budownictwo mieszkaniowe w Janczewie w okolicy ul.Wylotowej. Działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Górki Noteckie

Górki Noteckie(Gościmiec + 11 km)

320 000 zł7 520 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Górki Noteckie w województwie lubuskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Płomykowo

Płomykowo(Gościmiec + 16 km)

88 000 zł1 258 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana płomykowo (gm. Santok) lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Płomykowo, w gminie Santok, zaledwie 13,6 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rybakowo

Rybakowo(Gościmiec + 23 km)

199 000 zł1 236 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o pow. 1236 m2 w Rybakowie blisko lasu przy drodze asfaltowej z minimalnym ruchem samochodowym. Działka objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Górki Noteckie

Górki Noteckie(Gościmiec + 11 km)

199 000 zł37,84 m² 5 258,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż niewielki, przytulny domek położony w malowniczej miejscowości Górki Noteckie w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim- idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipki Małe

Lipki Małe(Gościmiec + 8 km)

499 000 zł99,68 m² 5 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom dla miłośników ciszy, przestrzeni I zieleni lipki małe lokalizacja Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Żeromskiego

Stare Miasto,Drezdenko(Gościmiec + 13 km)

572 000 zł1 305 m² 438,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Drezdenko, budynek usługowo - mieszkalny, 1305 m2, sprzedam, 572 000 pln, netto. Budynek biurowy w centrum miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

29 900 zł1 296 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1296 m2 z warunkami zabudowy - rodzaj inwestycji: - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

229 000 zł149 m² 1 536,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

* o F E R T A - Z A R E Z E R W O W A N A * Na sprzedaż dom z czerwonej cegły położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Dom zdobył nagrodę złota wiecha najładniejszego domu w okolicy. Działka z dostępem do linii rzeki - co dodaje uroku posesji. Na działce znajduje się budynek gospodarczy oraz szklarnia.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Skwierzyna

Skwierzyna(Gościmiec + 24 km)

22 000 €5 500 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w Skwierzynie to obiekt produkcyjno- magazynowy klasy A oferujący 7000 m2 nowoczesnej powierzchni produkcyjnej., z częścią socjalno-biurową. Hala znajduje się w miejscowości.